Pociąg do kariery

Projekt „Pociąg do kariery”

Województwo Małopolskie

INFORMACJE:

 • możliwość otrzymania dofinansowania do Usług mają jedynie Uczestnicy Projektu Kierunek Kariera Zawodowa realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie;
 • warunkiem uczestnictwa w Projekcie jest spełnienie kryteriów kwalifikacyjnych określonych na stronie kierunek.pociagdokariery.pl oraz skorzystanie z Bilansu Kariery 
  w ramach projektu Kierunek Kariera;
 • dofinansowanie do usług szkoleniowych/egzaminów wynosi maksymalnie 85 %;
 • każdy Uczestnik Projektu samodzielnie dokonuje wyboru usługi, zgodnej z obszarami określonymi w Bilansie Kariery, spośród ofert dedykowanych dla Uczestników Projektu Kierunek Kariera Zawodowa z Bazy Usług Rozwojowych (www.uslugirozwojowe.parp.gov.pl ).

IRATA za 750 zł !

WARUNKI:

Wystarczy, że spełnisz kilka warunków, a będziesz mógł wziąć udział w projekcie “Kierunek Kariera” i “Kierunek Kariera Zawodowa”. Po pierwsze musisz mieć związek z Małopolską – jeśli tu jest Twoje miejsce zamieszkania, miejsce pracy lub miejsce nauki, przeczytaj tekst poniżej i sprawdź, jakie inne kryteria musisz spełnić i co zrobić, żeby się do nas zgłosić.

UWAGA! Rekrutacja dla osób poniżej 25 lat obecnie nie jest prowadzona. Trwają jednak prace nad uruchomieniem nowego projektu z dofinansowaniem szkoleń dla osób młodych.

Jeśli masz skończone 25 prowadzisz działalność gospodarczą nie zatrudniając pracowników bądź jesteś osobą pracującą, posiadasz wykształcenie średnie, skontaktuj się z naszym rzecznikiem przygotujemy dla Ciebie ofertę doradztwa i dofinansowania do szkoleń.

Koszt szkolenia IRATA to 750 zł w przypadku przejscia przez ten program.

ZAPISZ SIĘ I WYŚLIJ FORMULARZ

  SPRAWDŹ INNE DOFINANSOWANIA

  IRATA ZA 0 ZŁ
  PRACOWNIK ZA 0 ZŁ