Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

CENTRUM SZKOLENIOWE

DLACZEGO SWAT

Multimedialna sala wykładowa

Profesjonalny poligon treningowy

Wykwalifikowana kadra szkoleniowa

Jakość na najwyższym poziomie

Na terenie centrum szkoleniowego, oprócz poligonu treningowego posiadamy nowoczesną multimedialną salę szkoleniową, gdzie wykwalifikowana kadra w komfortowych przeprowadza zajęcia teoretyczne.
Uniwersalność naszego obiektu pozwala na przeszkolenie każdej, nawet najbardziej wymagającej, grupy zawodowej.
Na terenie poligonu znajdują się:

Dzięki doskonałej bazie szkoleniowej łatwo możemy dostosować się do potrzeb naszego klienta. Jesteśmy zawsze otwarci na propozycje adaptacji, a także dodatkowych rozwiązań

Nowoczesny budynek naszego centrum szkoleniowego został zaprojektowany tylko i wyłącznie z myślą o prowadzeniu profesjonalnych szkoleń, dzięki którym kursanci zdobędą nie tylko umiejętności praktyczne.

Prócz doskonałych szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej, dzięki naszemu centrum szkoleniowemu jesteśmy w stanie przeprowadzić pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Jako jedyna firma w Centralnej Polsce do dyspozycji posiadamy zadaszony obiekt o powierzchni 400m i wysokości 20m, stworzony z myślą o szkoleniach, dzięki czemu możemy przeprowadzać treningi i kursy odwzorowując realne warunki pracy.

Nasze centrum zapewnia bezpieczne i komfortowe warunki szkolenia niezależnie od panujących warunków atmosferycznych.

Cała przestrzeń naszego centrum została zaprojektowana z myślą o prowadzeniu profesjonalnych szkoleń i odwzorowywaniu realnych warunków pracy, dzięki czemu kursanci zdobywają niezbędne umiejętności do wykonywania zawodu w dla każdego stanowiska pracy.