Centrum Szkoleniowe

Wykonywanie zadań na wysokości, mimo iż w podstawach rozpoczyna się od spraw formalno-biurowych, takich jak ocena ryzyka, IBWR, czy organizacja pracy, jest czynnością czysto motoryczną. Konieczne jest bowiem dostanie się na stanowisko i wykonywanie w bezpieczny sposób zleconego zakresu prac.
W związku z tym szkolenie dla pracowników wykonujących tego typu zadania nie powinno sprowadzać się tylko do prezentacji merytorycznej. Niezbędny jest również manualny instruktaż oraz ćwiczenia praktyczne w warunkach odzwierciedlających realia pracy.
Do tego typu szkoleń konieczny jest specjalnie przygotowany obiekt posiadający specyficzne, często bardzo wymagające warunki i zabudowy.

Centrum Szkoleniowe SWAT - Szkolenia wysokościowe

Jako jedyna firma w centralnej Polsce posiadamy dostosowany na potrzeby szkoleń wysokościowych obiekt o wysokości 20m pod dachem, odizolowany od zewnętrznych warunków atmosferycznych, a powierzchnia 400m2 pozwalana na przeprowadzenie każdego szkolenia w komfortowych warunkach. Cały budynek zaprojektowany i dostosowany jest w taki sposób, aby zarówno w środku jak i na zewnątrz oddawał realne warunki pracy na wysokościach.

Dlaczego SWAT

Profesjonalny poligon treningowy

Multimedialna sala wykładowa

Wykwalifikowana kadra szkoleniowa

Jakość na najwyższym poziomie

Na terenie centrum szkoleniowego, oprócz poligonu posiadamy multimedialną salę szkoleniową, gdzie w komfortowych warunkach kursantom przekazywana jest wiedza merytoryczna. Dzięki takiemu rozwiązaniu przekazanie i zrozumienie zagadnień teoretycznych staje się łatwiejsze.
Uniwersalność naszego obiektu pozwala na przeszkolenie każdej, nawet najbardziej wymagającej, grupy zawodowej.
Na terenie poligonu znajdują się:

  • konstrukcje kratowe,
  • dachy płaskie i skośne,
  • podesty, drabiny, rusztowania,
  • włazy i imitacje studzienek kanalizacyjnych i zamkniętych pomieszczeń,
  • stałe systemy asekuracji,
  • stanowiska do ewakuacji z wysokości,
  • słupy energetyczne.

Typ szkolenia zależy zatem od potrzeb naszych klientów i w dalszym ciągu pozostajemy elastyczni i otwarci na propozycje odnośnie dodatkowych rozwiązań, adaptacji.