Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

GWO Working At Heights - GWO WAH

Kurs GWO WAH, GWO Working At Heights jest przeznaczony dla osób, które pracują lub chcą pracować w branży turbin wiatrowych. Kurs ten jest częścią naszego pełnego 5-dniowego pakietu podstawowych szkoleń GWO Basic Safety Training w zakresie bezpieczeństwa prac w sektorze WIND- jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o kursie GWO BST (zajrzyj tu)

GWO WAH to dwudniowe szkolenie którego celem jest przygotowanie uczestników, poprzez szkolenie teoretyczne i praktyczne, do korzystania z podstawowych środków ochrony indywidualnej, wykonywania bezpiecznych prac na wysokości oraz bezpiecznego i kompleksowego podstawowego ratownictwa z wysokości w środowisku turbin wiatrowych.

Tematy poruszane na tym kursie obejmują:

W szkoleniu GWO WAH ważne jest praktyczne wykorzystywanie nabytych umiejętności. Podczas szkolenia kładzie się duży nacisk na praktykę, bezpieczne i sprawne realizowane scenariuszy szkoleniowych które stawiane są kursantom w specjalnie przygotowanej zabudowie symulującej realne warunki prac

Kurs jest prowadzony przez wyszkolonych i doświadczonych instruktorów z wieloletnim stażem praktycznym, w zakresie prac na wysokości, certyfikowanych przez Global Wind Organisation.

Certyfikacja GWO ustala datę ważności modułu WAH na okres 2 lat. Przed upływem tego czasu, aby odnowić szkolenie kursanci muszą zgłosić się do certyfikowanego ośrodka tj. SWAT w celu odbycia szkolenia przypominającego GWO WAH R.

Jest to szkolenie przypominające, zawierające wszystkie najważniejsze zagadnienia modułu GWO WAH. Czas realizacji szkolenia odnawiającego to jeden dzień.