Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

GWO ENHANCED FIRST AID

Zaawansowana pierwsza pomoc

GWO ENHANCED FIRST AID

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

GWO EFA – zaawansowana pierwsza pomoc, to moduł którego celem jest umożliwienie uczestnikom wsparcia i opieki nad innymi osobami pracującymi w branży oraz zapewnienie bieżącej opieki choremu lub rannemu poszkodowanemu przez krótki czas w oczekiwaniu na przybycie profesjonalnych zespołów ratowniczych.
Szkolenie GWO EFA umożliwia uczestnikom wspieranie i opiekę nad innymi osobami pracującymi w branży poprzez posiadanie wiedzy, umiejętności i umiejętności w zakresie rozszerzonej pierwszej pomocy. Po ukończeniu szkolenia GWO EFA uczestnicy będą mogli stosować bezpieczne, skuteczne i natychmiastowe środki ratujące życie oraz wzmocnioną pierwszą pomoc w celu ratowania życia i udzielania pomocy w odległych obszarach przy użyciu zaawansowanego sprzętu ratunkowego i telekonsultacji medycznych.

Ogólne cele nauczania dla modułu EFA:

Okres ważności: W tym celu należy wybrać szkolenie GWO EFA Refresh dostępne również w naszej placówce

Ważność szkolenia: Szkolenie GWO EFA jest ważne przez okres 24 miesiące.

Czas trwania szkolenia: 3 dni – 21h

Certyfikaty i zapisy szkoleń są odnawiane przed końcem danego okresu ważności. Certyfikat lub zapis szkolenia można odnowić poprzez odbycie szkolenia GWO EFA R do dwóch miesięcy przed wygaśnięciem i zachować pierwotną datę certyfikacji, przesyłając poprzedni certyfikat ważny do daty w WINDA. Szkolenia prowadzimy w zorganizowanych terminach dostępnych w zakładce KALENDARZ SZKOLEŃ jak i również dla grup zamkniętych na indywidualne zapytania. W celu ustalenia terminu prosimy o kontakt 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE