Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SZKOLENIE GWO BST

5 grudnia 2022 @ 9h00 - 10 grudnia 2022 @ 16h45

zł5200
Szkolenia GWO to kursy, które przygotowują uczestników do prac w sektorze energetyki wiatrowej Na obecną chwilę standard GWO to dwanaście modułów które przygotowują uczestnika do uniknięcia oraz zmniejszania ryzyka związanego z zagrożeniami bezpieczeństwa w branży turbin wiatrowych.
Pakiet GWO BST to szkolenie trwający 5 do 6 dni, łączy pięć modułów GWO jak poniżej:
· Pierwsza pomoc ­(First Aid) – Zadaniem tego modułu BST jest umożliwienie uczestnikom udzielenia bezpiecznej i skutecznej pierwszej pomocy w branży turbin wiatrowych / środowisku WTG, poprzez szkolenie teoretyczne i praktyczne. Ponadto szkolenie to umożliwi delegatowi wykonanie resuscytacji krążeniowo-oddechowej (RKO) oraz użycie automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED).
Celem modułu pierwszej pomocy jest zapewnienie, że:
Uczestnicy nauczą się udzielania pierwszej pomocy w bezpieczny i zdrowy sposób, zgodnie z wymogami prawnymi dotyczącymi ich położenia geograficznego oraz zgodnie z Międzynarodowym Komitetem Łącznikowym ds. Resuscytacji (ILCOR) w ramach Europejskiej Rady Resuscytacji ( ERC) i American Heart Association (AHA)
Uczestnicy potrafią zidentyfikować i wyjaśnić funkcjonowanie, oznaki i objawy poważnych i drobnych urazów oraz chorób związanych z ludzkim ciałem.
Uczestnicy wykażą się zrozumieniem i znajomością prawidłowej kolejności zarządzania w sytuacji awaryjnej w środowisku turbin wiatrowych.
Uczestnicy są w stanie zademonstrować prawidłowe użycie ratującej życie pierwszej pomocy za pomocą badania podstawowego „C” A – B – C, w tym użycia automatycznego defibrylatora zewnętrznego (AED)
Uczestnicy potrafią pokazać prawidłowe użycie Ankiety dodatkowej
Uczestnicy potrafią zademonstrować prawidłowe użycie sprzętu pierwszej pomocy w scenariuszu udzielania pierwszej pomocy.
Termin szkolenia:
05-10.12.2022
* FA 05-06.12.22
* FAW 07.12.22
* MH 08.12.22
* WAH 09.12.22
* SS 10.12.22
Cena szkolenia to 5200 zł brutto
W celu rejestracji i ofert cenowych prosimy o kontakt
biuro@swat.info.pl

Szczegóły

Początek:
5 grudnia 2022 @ 9h00
Koniec:
10 grudnia 2022 @ 16h45
Koszt:
zł5200
Kategoria Wydarzenie:
Wydarzenie Tagi:
Witryna internetowa:
https://swat.info.pl/