Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:
Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

SZKOLENIE IRATA

26 lutego @ 8h30 - 1 marca @ 16h45

SAFETY WORK AND TRAINING zaprasza na szkolenie z dostępu linowego w Łodzi.
Szkolenie z dostępu linowego to przepustka do uzyskania ciekawej i niestandardowej pracy. Posiadając tego rodzaju uprawnienia wysokościowe możemy wykonywać prace w wielu ciekawych sektorach przemysłu zarówno na lądzie jak i na morzu.
Praca technika linowego to szereg ciekawych wyzwań oderwanych od rutynowych obowiązków, każdego dnia w tym samym miejscu. To sposób na zwiedzenie ciekawych miejsc przy jednoczesnym uczciwym i wymiernym wynagrodzeniu.

#IRATA – Industrial Rope Access Trade Association, po polsku Branżowe Stowarzyszenie Przemysłowych Techników Dostępu Linowego to brytyjska organizacja zawiązana pod koniec lat 80. Obecnie IRATA zrzesza ponad 450 firm i 220 000 techników linowych na całym świecie co czyni ją jedynym rozpoznawalnym i uznawanym na całym świecie systemem certyfikacji w pracach z wykorzystaniem dostępu linowego w przemyśle.

O szkoleniu:
Poziom Lv1 – szkolenie to skierowane jest do wszystkich osób rozpoczynających swoją karierę w dostępie linowym, jak i do tych , którzy chcą usystematyzować swoją wiedzę i zdobyć nowe uprawnienia.
Poziomy Lv2 i Lv3 – szkolenie to zarezerwowane jest dla osób posiadających udokumentowane doświadczenie w pracy na linach w systemie IRATA i spełniają wymagania określone w TACS i TC 032 dla danego poziomu przystąpienia
informacje dostępne u organizatora szkolenia.
Certyfikat ważny jest 3 lata.
Szczegółowe informacje dostępne są na naszej stronie
www.swat.info.pl

Aby zapisać się na szkolenie należy skontaktować się z nami poprzez mail:
biuro@swat.info.pl
w celu uzyskania informacji i potwierdzenia dostępności miejsc w danym terminie. Odebrać informację zwrotną z poczty mail, postępować wedle zawartych w niej instrukcji dostarczonych w korespondencji … i do zobaczenia na szkoleniu 😊

Miejsce szkolenia:
POLIGON SWAT, Łódź Elektronowa 5
https://goo.gl/maps/e9mVSKet8b22

Szczegóły

Początek:
26 lutego @ 8h30
Koniec:
1 marca @ 16h45
Kategoria Wydarzenie:
Witryna internetowa:
https://swat.info.pl/

Organizator

Safety Work And Training
Phone
+48 690 232 521
Email
biuro@swat.info.pl
Zobacz witrynę: Organizator

Miejsce wydarzenia

Safety Work and Training
ul. Elektronowa 5
Łódź, woj. łódzkie Poland
+ Google Map
Phone
+48 690 232 521
Zobacz witrynę: Miejsce wydarzenia