Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Gdańsk

Interesuje Państwa kurs alpinistyczny Gdańsk? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych szkoleń wysokościowych.

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych usług wchodzą:

Firma posiada własne centrum szkoleń wysokościowych w województwie łódzkim w Łodzi, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Obok szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej SWAT przeprowadzamy pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Kurs alpinistyczny Gdańsk – dla kogo?

Na kurs alpinistyczny Gdańsk powinny udać się osoby, które chcą zdobyć uprawnienia do prac na wysokości, linowych czy do pracy na turbinach wiatrowych. Szkolenia pozwolą także zwiększyć, uaktualnić i odnowić posiadane dotychczas uprawnienia. Nasze profesjonalne kursy przygotowują do wszelkich działań zawodowych prowadzonych na wysokości. Oferujemy zajęcia w ośrodku w centrum Polski, który jest w pełni wyposażony i wyspecjalizowany pod względem infrastruktury. Dobra lokalizacja, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra to gwarancja fachowej wiedzy połączonej z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi.

Jaki kurs alpinistyczny wybrać?

W ofercie mamy kursy alpinistyczne i wysokościowe, które spełniają wszelkie wymogi polskiego i unijnego prawa dotyczące bezpieczeństwa pracy na wysokości. Co możemy Państwu zaoferować?

  • Dostęp budowlany – szkolenia te dedykowane są do wszystkich osób wykonujących prace na wysokości, a w szczególności do następujących branż: budownictwo, elektroenergetyka, telekomunikacja, telefonia komórkowa i inne.
  • Dostęp linowy – to inaczej alpinizm przemysłowy, charakteryzuje się podwieszeniem poprzez dwa niezależne systemy linowe, co gwarantuje dodatkową formę zabezpieczenia.
  • Szkolenie OTDL – to system szkoleń wysokościowych stworzony w 2009 r. przez Organizację Techników Dostępu Linowego. Główny cel to propagowanie bezpieczeństwa w pracach wysokościowych oraz wysoki standard szkoleniowy.
  • Szkolenia IRATA – procedury bezpieczeństwa, które stworzyła IRATA International, to system rozpoznawalny na całym świecie.
  • Szkolenia GWO – to kursy, które przygotowują uczestników do pracy w sektorze energetyki wiatrowej.
  • Kurs arborystyczny – celem szkolenia jest przygotowanie do bezpiecznego i efektywnego wejścia na drzewo i poruszania się po nim.

Wszystkie szkolenia z kategorii „kurs alpinistyczny Gdańsk” zaprojektowaliśmy w taki sposób, aby ich uczestnicy mogli zdobyć specjalistyczna wiedzę i niezbędne umiejętności do pracy na wysokości.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE