Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Kraków - szkolenia do prac na wysokości

SWAT to szeroka oferta kursów i szkoleń wysokościowych skierowana również do zainteresowanych z Krakowa i okolic. Jest to doskonałe miejsce do przeprowadzenia kursów wysokościowych i zdobycia uprawnień budowlanych. Profesjonalna kadra instruktorska przygotowuje uczestników nie tylko pod względem merytorycznym, ale i praktycznym. Oferowane przez nas kursy alpinistyczne i wysokościowe gwarantują zdobycie niezbędnych, praktycznych umiejętności do prac w nawet najmniej dostępnych miejscach. Osoby przeszkolone w naszym centrum, wśród których mogą znaleźć się także klienci z Krakowa i okolic, są przygotowywane do wykonywania nawet najbardziej wymagających zadań w sposób profesjonalny i bezpieczny. Wybierając nasze szkolenia do prac na wysokości inwestujesz nie tylko w zdobycie niezbędnych zaświadczeń, ale również w fachowe przygotowanie.

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych usług wchodzą:

Firma posiada własne centrum szkoleń wysokościowych w województwie łódzkim w Łodzi, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Obok szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej SWAT przeprowadzamy pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Kursy alpinistyczne – oferta szkoleń wysokościowych dla Krakowa

Nasze szkolenia wysokościowe, obejmujące zasięgiem także klientów z Krakowa, zapewniają niezbędną wiedzę z zakresu BHP. Szkolenia te są obligatoryjne dla wszystkich pracowników, wykonujących prace szczególnie niebezpieczne, do których należy praca na wysokości w dostępie budowlanym. Oferujemy pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych kursów wchodzą:

Wychodzimy z ofertą szkoleń i kursów alpinistycznych do klientów z Krakowa, proponując certyfikowane kursy wysokościowe. Jesteśmy pewni, że dobór odpowiednich środków ochrony indywidualnej oraz poprawne ich użycie pozwoli w znaczny sposób zminimalizować ryzyko wypadków podczas prac wysokościowych. Oprócz bogatej oferty szkoleń wyróżnia nas profesjonalna kadra instruktorska z wieloletnim doświadczeniem, która przygotowuje kursantów nie tylko merytorycznie, ale i praktycznie. Posiadamy najwyższej jakości, markowy sprzęt szkoleniowy oraz własny ośrodek szkoleń wysokościowych, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Wszystko to gwarantuje przygotowanie kursantów na najwyższym poziomie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą SWAT!

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Warszawa, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE