Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Warszawa - szkolenia wysokościowe

Jeśli mieszkasz w Warszawie lub okolicach i jesteś zainteresowany szkoleniami wysokościowymi, firma SWAT oferuje kurs alpinistyczny dla klientów z Warszawy. Zapewniamy pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. Mamy świadomość, jak ważne jest odpowiednie przeszkolenie dla zapewnienia bezpieczeństwa pracy. Dlatego wychodzimy z ofertą szkoleń wysokościowych i kursów alpinistycznych dla klientów z rejonu Warszawy i okolic, proponując certyfikowane kursy wysokościowe. Wiemy, jak ważny jest dobór odpowiednich środków ochrony indywidualnej oraz poprawne ich użycie, które pozwala w znaczny sposób zminimalizować ryzyko wypadku. Zapraszamy do skorzystania z oferty szkoleń alpinistycznych wszystkich zainteresowanych z rejonu Warszawy.  

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych usług wchodzą:

Firma posiada własne centrum szkoleń wysokościowych w województwie łódzkim w Łodzi, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Obok szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej SWAT przeprowadzamy pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Szkolenia alpinistyczne i wysokościowe – oferta dla Warszawy

Nasze szkolenia wysokościowe obejmują kursy takie jak:

Wszystkie kursy alpinistyczne i wysokościowe dają gwarancję zdobycia praktycznych umiejętności do prac w trudno dostępnych miejscach. Są zatem podstawą do zdobycia niezbędnych uprawnień wysokościowych. W zakres naszych usług wchodzą ponadto instruktaże z zakresu dostępu budowlanego oraz nadzoru w pracach na wysokości, dobór i sprzedaż optymalnych rozwiązań przeciwdziałającym upadkom, a także przeglądy okresowe SOI, kontrola SOI. Zajmujemy się również projektowaniem oraz montażem stałych i tymczasowych zabezpieczeń stanowisk pracy, gdzie dostęp stanowi zagrożenie z uwagi na ryzyko upadku.

Kursy alpinistyczne – certyfikowane szkolenia i doświadczona kadra

SWAT to doskonałe miejsce do przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń wysokościowych oraz kursów alpinistycznych, również dla wszystkich zainteresowanych z rejonu Warszawy. Dysponujemy profesjonalną, doświadczoną kadrą instruktorską oraz najwyższej jakości, markowym sprzętem szkoleniowym. Posiadamy własny ośrodek szkoleń wysokościowych, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Wszystko to gwarantuje przygotowanie kursantów na najwyższym poziomie – nie tylko pod względem merytorycznym, ale i praktycznym.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE