Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Szczecin

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych usług wchodzą:

Firma posiada własne centrum szkoleń wysokościowych w województwie łódzkim w Łodzi, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Obok szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej SWAT przeprowadzamy pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kurs alpinistyczny oraz kurs wysokościowy Szczecin! Niezależnie od branży, w której pracujesz, jeśli Twoja praca wiąże się z pracą na wysokościach, nasza oferta dostarczy Ci niezbędnych umiejętności i wiedzy, aby wykonywać swoje obowiązki z pełnym profesjonalizmem i bezpieczeństwem.

Nie tylko kurs alpinistyczny Szczecin - oferta SWAT


Firma SWAT to profesjonalny dostawca kompleksowych usług związanych z zabezpieczeniem przy pracach na wysokości. Nasza oferta obejmuje szereg atrakcyjnych możliwości, w tym:

  1. Kursy alpinistyczne i szkolenia z dostępu linowego - zapewniamy wysokiej jakości kurs alpinistyczny Szczecin oraz szkolenia z dostępu linowego w systemach OTDL i IRATA. Nasi doświadczeni instruktorzy przekażą niezbędną wiedzę teoretyczną oraz zagwarantują praktyczny trening na nowoczesnym poligonie treningowym.

  2. Kursy wysokościowe - nasz każdy kurs wysokościowy Szczecin jest odpowiednio dostosowany do różnych grup zawodowych, gwarantując pełną uniwersalność naszego centrum szkoleniowego. Wykwalifikowana kadra prowadzi zajęcia teoretyczne w komfortowej, multimedialnej sali wykładowej, a następnie praktyczne treningi na specjalnie przygotowanych konstrukcjach.

  3. Kursy wspinaczkowe - kurs wspinaczkowy Szczecin to specjalistyczne szkolenie, które ma na celu nauczyć uczestników technik wspinaczki, zapoznać ich z aspektami bezpieczeństwa oraz dostarczyć wiedzy teoretycznej i praktycznej związanej z tą dyscypliną.

  4. Szkolenia do prac na wysokości i dostępu budowlanego - dzięki temu, klienci zdobywają niezbędną wiedzę i umiejętności, aby wykonywać zadania w bezpieczny oraz profesjonalny sposób.

  5. Przeglądy Okresowe SOI i Kontrola SOI - by zagwarantować wszelkie zabezpieczenia, spełniające najwyższe standardy bezpieczeństwa.

  6. Projektowanie i montaż zabezpieczeń stanowisk pracy - dysponujemy zespołem specjalistów, którzy zajmują się projektowaniem oraz montażem zarówno stałych, jak i tymczasowych zabezpieczeń stanowisk pracy. Dzięki temu, ryzyko upadku zostaje zminimalizowane, a pracownicy mogą wykonywać swoje zadania w bezpiecznych warunkach.

Jako SWAT, oferujemy najwyższą jakość usług dzięki profesjonalnemu podejściu oraz zaawansowanej bazie szkoleniowej. Nasza multimedialna sala wykładowa i nowoczesny poligon treningowy zapewniają idealne warunki do nauki czy doskonalenia umiejętności.

Bezkompromisowe bezpieczeństwo - kurs alpinistyczny i kurs wysokościowy


Postaw na kurs wysokościowy oraz kurs alpinistyczny Szczecin! Pozwól sobie na rozwój zawodowy i zwiększenie kompetencji w dziedzinie pracy na wysokości.

Prowadzimy kursy alpinistyczne i wysokościowe, kurs arborystyczny, a także zapewniamy szkolenia takiego typu jak:

Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować ofertę do Twoich indywidualnych potrzeb. Skontaktuj się z nami już dziś! Kurs wspinaczkowy Szczecin i inne - czekają na Ciebie!

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Poznań, Gdańsk, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE