Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Łódź

Szukają Państwo informacji na temat: szkolenia wysokościowe Łódź? Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zawodowych szkoleń wysokościowych i alpinistycznych dla przemysłu.

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych kursów wchodzą:

Firma posiada centrum szkoleń wysokościowych, które położone jest w centrum kraju. Oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego mamy również nowoczesną multimedialną salę szkoleniową. Przeprowadzamy tam pełny i profesjonalny trening praktyczny, który poprzedzony jest szkoleniem teoretycznym.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Kurs wysokościowy Łódź – dla kogo?

Nasze szkolenia wysokościowe Łódź kierujemy do wszystkich, którzy chcą uzyskać dodatkowe kwalifikacje do wykonywania prac na wysokości, linowych czy do pracy na turbinach wiatrowych. Szkolenia SWAT pozwalają także na zwiększenie, uaktualnienie i odnowienie zdobytych wcześniej uprawnień. Nasze kursy przygotowują do wszelkich działań zawodowych prowadzonych na wysokości. Oferujemy zajęcia w kompleksowo wyposażonym ośrodku w centrum Polski. Dobra lokalizacja, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra to gwarancja fachowej wiedzy połączonej z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi.

Jakie szkolenia wysokościowe Łódź wybrać?

Nasze kursy alpinistyczne i wysokościowe spełniają wszelkie wymogi polskiego i unijnego prawa, które dotyczy bezpieczeństwa prac na wysokości. Co możemy Państwu zaoferować?

  • Dostęp budowlany – szkolenia te dedykowane są do wszystkich osób wykonujących prace na wysokości, a w szczególności do następujących branż: budownictwo, elektroenergetyka, telekomunikacja, telefonia komórkowa i inne.
  • Dostęp linowy – to inaczej alpinizm przemysłowy, charakteryzuje się podwieszeniem poprzez dwa niezależne systemy linowe, co gwarantuje dodatkową formę zabezpieczenia.
  • Szkolenie OTDL – to system szkoleń wysokościowych stworzony w 2009 r. przez Organizację Techników Dostępu Linowego. Główny cel to propagowanie bezpieczeństwa w pracach wysokościowych oraz wysoki standard szkoleniowy.
  • Szkolenia IRATA – procedury bezpieczeństwa, które stworzyła IRATA International, to system rozpoznawalny na całym świecie.
  • Szkolenia GWO – to kursy, które przygotowują uczestników do pracy w sektorze energetyki wiatrowej.
  • Kurs arborystyczny – celem szkolenia jest przygotowanie do bezpiecznego i efektywnego wejścia na drzewo i poruszania się po nim.

Szkolenia z kategorii „kurs wysokościowy Łódź” powstały po to, aby ich uczestnicy mogli zdobyć specjalistyczna wiedzę i umiejętności do pracy na wysokości.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Poznań, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE