Zapytaj o ofertę:
Wyślij e-mail:

WITAJ W CENTRUM
SZKOLENIOWYM
SWAT

SAFETY WORK AND TRAINING​

Certyfikowane szkolenia

Profesjonalni instruktorzy

Markowy sprzęt szkoleniowy

Wieloletnie doświadczenie

Kurs alpinistyczny i wysokościowy Poznań

Szukają Państwo informacji na temat: szkolenia wysokościowe Poznań? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Firma SWAT oferuje pełne spektrum usług z zakresu profesjonalnego zabezpieczenia przy pracach na wysokości. W zakres naszych usług wchodzą:

Firma posiada własne centrum szkoleń wysokościowych w województwie łódzkim w Łodzi, gdzie oprócz jedynego tego typu w Polsce poligonu treningowego znajduje się nowoczesna multimedialna sala szkoleniowa. Obok szkoleń z zakresu wiedzy teoretycznej SWAT przeprowadzamy pełny i profesjonalny trening praktyczny.

Przeszkolenie z dostępu linowego pozwala na dotarcie w sposób precyzyjny i bezpieczny do niedostępnych stanowisk.

Szkolenia z dostępu budowlanego kierowane są do wszystkich pracowników wykonujących prace z ryzykiem upadku z wysokości.

Szkolenie IRATA to najbardziej rozpoznawalny na całym świecie system dostępu linowego standaryzujący techniki linowe.

Szkolenie OTDL to szkolenie z zakresu prac wysokościowych z wykorzystaniem technik dostępu linowego, popularnie zwany szkoleniem alpinistycznym.

Kursy wysokościowy Poznań – dla kogo?

Nasze kursy alpinistyczne Poznań kierujemy do wszystkich osób, które chcą zdobyć uprawnienia do prac na wysokości, linowych czy do pracy na turbinach wiatrowych. Dzięki szkoleniom można także zwiększyć, uaktualnić i odnowić swoje obecne uprawnienia. Nasze specjalistyczne kursy profesjonalnie przygotowują do wszelkich działań zawodowych prowadzonych na wysokości. Oferujemy zajęcia w pełni wyposażonym, wyspecjalizowanym pod względem infrastruktury ośrodku w centrum Polski. Dobra lokalizacja, nowoczesny sprzęt i wykwalifikowana kadra to gwarancja fachowej wiedzy połączonej z niezbędnymi umiejętnościami praktycznymi.

Jaki kurs wysokościowy wybrać?

Kursy alpinistyczne i wysokościowe, jakie mamy w ofercie, spełniają wszelkie wymogi polskiego i unijnego prawa, które dotyczy bezpieczeństwa prac na wysokości. Co możemy Państwu zaoferować?

  • Dostęp budowlany – szkolenia te dedykowane są do wszystkich osób wykonujących prace na wysokości, a w szczególności do następujących branż: budownictwo, elektroenergetyka, telekomunikacja, telefonia komórkowa i inne.
  • Dostęp linowy – to inaczej alpinizm przemysłowy, charakteryzuje się podwieszeniem poprzez dwa niezależne systemy linowe, co gwarantuje dodatkową formę zabezpieczenia.
  • Szkolenie OTDL – to system szkoleń wysokościowych stworzony w 2009 r. przez Organizację Techników Dostępu Linowego. Główny cel to propagowanie bezpieczeństwa w pracach wysokościowych oraz wysoki standard szkoleniowy.
  • Szkolenia IRATA – procedury bezpieczeństwa, które stworzyła IRATA International, to system rozpoznawalny na całym świecie.
  • Szkolenia GWO – to kursy, które przygotowują uczestników do pracy w sektorze energetyki wiatrowej.
  • Kurs arborystyczny – celem szkolenia jest przygotowanie do bezpiecznego i efektywnego wejścia na drzewo i poruszania się po nim.

Wszystkie szkolenia z kategorii „kurs alpinistyczny Poznań” stworzyliśmy po to, aby ich uczestnicy mogli zdobyć specjalistyczna wiedzę i niezbędne umiejętności do pracy na wysokości.

Zachęcamy do udziału w szkoleniach wysokościowych w naszym ośrodku w Łodzi osoby z całej Polski, szczególnie z największych miast, w których uprawnienia wysokościowe są cenione na rynku pracy: Warszawa, Kraków, Wrocław, Łódź, Gdańsk, Szczecin, Lublin, Białystok, Katowice.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

FORMULARZ KONTAKTOWY    ZNAJDŹ NAS NA MAPIE